Wyniki szukania:

Squash Odlewnicza 7

Kategoria: Squash.

Informacje o klubie
Miejsce z pozytywnym klimatem, nastrojową muzyką, utrzymane w charakterze plaży i słońca, by każdy czuł tu się jak u siebie.
Posiadamy 5 wysokiej jakości kortów do squasha,ustawionych i zaprojektowanych z myślą o indywidualnych potrzebach graczy.

Aerosquash

Kategoria: Squash.

Informacje o klubie
Aerosquash jest największym profesjonalnym klubem squasha pod względem ilości kortów w prawobrzeżnej części Warszawy (5 certyfikowanych kortów McWil Premium). Dynamicznie rosnąca popularność squasha w Polsce przyczyniła się do powstania w ciagu kilku lat kilkudziesięciu nowych kortów w Warszawie.

Klub Tenis & Squash Wilga

Kategoria: Dyscypliny, Fitness i Siłownia, Squash, Taniec, Tenis ziemny.

Informacje o klubie
Klub Tenisowy WILGA usytuowany jest w otulinie Mazowieckiego Parku Krajobrazowego, w willowej dzielnicy Radość w Warszawie, przy niebieskim szlaku turystycznym, z którego korzystają miłośnicy spacerów, rowerzyści, a zimą również narciarze na biegówkach. Parkowa okolica klubu pozwala zostawić za sobą miejski zgiełk i oddać się uprawianiu ulubionych sportów.

Squash City

Kategoria: Squash.

Informacje o klubie
Wizytówką klubu jest osiem najwyższej jakości kortów marki ASB oraz jeden profesjonalny kort szklany ASB na którym odbywają się największe światowe turnieje squasha. Każdy kort jest klimatyzowany oraz posiada bezpieczną, sprężystą, minimalizującą możliwośc odniesienia kontuzji podłogę.

Silva Sport

Kategoria: Golf, Squash, Tenis ziemny.

Informacje o klubie
Silva Sport to najwyższej jakości korty tenisowe, korty squash ASB oraz golfowy driving range i putting green.
Oferujemy odkryte korty tenisowe oraz hale tenisowe z naturalną nawierzchnią. Korty squash renomowanej firmy ASB, z bezpieczną podłogą. Dla miłośników golfa oferujemy 25 stanowisk driving range oraz putting green.

Korty Squash Warszawa Targówek

Kategoria: Dyscypliny, Squash, Wspinaczka.

Informacje o klubie
Nasza oferta to:
Dobra zabawa,
Atrakcyjne ceny (rabaty na wynajem kortów)
możliwość dopasowania pasującego terminu
zapewniamy nagrody dla uczestników i prowadzenie turnieju
Możliwość połączenia turnieju z krótkimi zajęciami…

SINNET CLUB

Kategoria: Dyscypliny, Fitness i Siłownia, Pływanie, Squash, Tenis ziemny.

Informacje o klubie
Lubiącym aktywnie spędzać czas oferujemy cztery pełnowymiarowe korty tenisowe w hali, dwa korty zewnętrzne, trzy korty do squasha, 25-metrową pływalnię z jacuzzi, szeroki wachlarz zajęć fitness, kompleksowo wyposażoną siłownię, saunę, łaźnię – i wszystko to w luksusowych, oryginalnych wnętrzach.