Wyniki szukania:

Klub Tenis & Squash Wilga

Kategoria: Dyscypliny, Fitness i Siłownia, Squash, Taniec, Tenis ziemny.

Informacje o klubie
Klub Tenisowy WILGA usytuowany jest w otulinie Mazowieckiego Parku Krajobrazowego, w willowej dzielnicy Radość w Warszawie, przy niebieskim szlaku turystycznym, z którego korzystają miłośnicy spacerów, rowerzyści, a zimą również narciarze na biegówkach. Parkowa okolica klubu pozwala zostawić za sobą miejski zgiełk i oddać się uprawianiu ulubionych sportów.

Silva Sport

Kategoria: Golf, Squash, Tenis ziemny.

Informacje o klubie
Silva Sport to najwyższej jakości korty tenisowe, korty squash ASB oraz golfowy driving range i putting green.
Oferujemy odkryte korty tenisowe oraz hale tenisowe z naturalną nawierzchnią. Korty squash renomowanej firmy ASB, z bezpieczną podłogą. Dla miłośników golfa oferujemy 25 stanowisk driving range oraz putting green.

Aqua park Wesolandia

Kategoria: Basen, Fitness i Siłownia, Tenis ziemny.

Informacje o klubie
AQUAPARK WESOLANDIA to Twoje miejsce do realizacji ulubionych aktywności: w zespole basenowym z atrakcjami wodnymi i zjeżdżalnią, na zajęciach fitness lub siłowni czy doskonałym korcie tenisowym. Dla Ducha WESOLANDIA oferuje przestrzeń wyciszenia, spokoju i relaksu w ciepłych i przyjemnych wnętrzach Sanarium.

AM Tenis

Kategoria: Tenis ziemny.

Informacje o klubie
Aby dojechać do nas samochodem należy wjechać bramą główną od ul. Marymonckiej na teren Akademii Wychowania Fizycznego, skręcić w pierwszą alejkę w lewo, jechać do końca aż droga zacznie zakręcać w prawo. 100 metrów dalej w zasięgu wzroku znajduje się nasze biuro wraz z kortami nr 1- 4.

A.M. Tenis

Kategoria: Tenis ziemny.

Informacje o klubie
AM Tenis to ośrodek sportowy specjalizujący się w nauce gry w tenisa. Szkoła działa od 16 lat na terenie Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie. Stworzyli ją dwaj absolwenci warszawskiej AWF – Andrzej Przewęda i Marek Harasimowicz. Konsekwentne inwestowanie w rozwój kortów od 1996 roku, jak i lokalizacja szkoły na terenie o statusie parku,… więcej…

SINNET CLUB

Kategoria: Dyscypliny, Fitness i Siłownia, Pływanie, Squash, Tenis ziemny.

Informacje o klubie
Lubiącym aktywnie spędzać czas oferujemy cztery pełnowymiarowe korty tenisowe w hali, dwa korty zewnętrzne, trzy korty do squasha, 25-metrową pływalnię z jacuzzi, szeroki wachlarz zajęć fitness, kompleksowo wyposażoną siłownię, saunę, łaźnię – i wszystko to w luksusowych, oryginalnych wnętrzach.