Active Club

Ulica: Zwoleńska 81
Miasto: Warszawa, Wawer
Kod pocztowy: 04-761
Telefon: 22 612 23 01
www:
Mail:
Średnia ocena:
Średnie oceny (z 3 ocen)
Cena/Jakość
Ogólne wrażenie
Obsługa
Średnia ocena:

Informacje o klubie

ACTIVE CLUB fitness & siłownia jest nowoczesnym, kameralnym klubem fitness stawiającym na propagowanie zdrowego, sportowego stylu życia. Do dyspozycji mamy salę siłową oraz fitness z profesjonalnym sprzętem. Prowadzone są zajęcia grupowe oraz treningi personalne. W ofercie można znaleźć takie ćwiczenia fitness jak: ZUMBA, ZUMBA KIDS, STEP, FIT BALL, TBC, PILATES, ABT, STRETCHING, JOGA, FAT BURNING, MATRIAL ARTS.

Opinie użytkowników: 4

 1. Hunter

  Warto.

  Cena/Jakość
  Ogólne wrażenie
  Obsługa

  Bardzo fajny klub na zwoleńskiej, obsługa i wyposażenie jak najbardziej w porządku. Silownia, fitness. Na pewno znajdzie każdy coś dla siebie.

 2. Łukasz

  Warto odwiedzić...

  Cena/Jakość
  Ogólne wrażenie
  Obsługa

  Active Club pragnę polecić wszystkim osobom, które potrzebują więcej aktywności w swoim życiu… klub ten idealnie nadaje się, by w profesjonalny sposób poprawić swoją kondycję, a także zadbać o zdrowie. Doskonałe wyposażenie sprzyja w treningu, przez co czynność ta staje się przyjemnością. Ponadto profesjonalna obsługa trenerów pomaga wdrożyć się w nowy tryb życia… Serdecznie zachęcam do skorzystania z usług klubu Active.

 3. Ania

  Tytuł opinii...

  Jest to spokojne miejsce w którym , profesjonalni trenerzy odpowiadają na wszystkie stawiane przez nas pytania oraz chętnie pomagają wykonywać nam wszystkie ćwiczenia w sposób prawidłowy. Super atmosfera. Polecam!

 4. Monika

  Nareszcie profesjonalny klub na Wawrze

  Cena/Jakość
  Ogólne wrażenie
  Obsługa

  Uczęszczam prawie na wszystkie zajęcia dostępne w klubie i muszę przyznać że jestem bardzo mile zaskoczona. Profesjonalni trenerzy, którzy pomogą przy każdym ćwiczeniu i odpowiedzą na najdziwniejsze pytania. Przesympatyczna atmosfera.Szkoda że doba jest taka krótka bo bym z Active Clubu nie wychodziła. A Zumba z Ksenią( moje ukochane zajęcia)to mistrzostwo świata. Gorąco polecam:)))

Twoja opinia:


albo pisz jako gość:
 • (nie będzie opublikowany)
Klikni gwiazdki poniżej by dodać ocenę:
Cena/Jakość
Ogólne wrażenie
Obsługa