AWANGARDA Klub Tańca Katowice

Kategoria: Taniec.
Ulica: Chorzowska 9B
Miasto: Katowice
Kod pocztowy: 40-121
Telefon: 32 2582090
www:
Mail:
Średnia ocena:
Średnie oceny (z 1 ocen)
Cena/Jakość
Ogólne wrażenie
Obsługa
Średnia ocena:

Informacje o klubie

Cezar Doroszkiewicz & Katerina Hetmańska- v-ce Mistrzowie Hiszpanii (ST), finaliści Mistrzostw Świata Par Zawodowych w Tańcach ST i LA (10T) zapraszają dorosłych, młodzież i dzieci na kursy tańca i inne zajęcia grupowe, indywidualne prowadzone w Klubie Tańca AWANGARDA:
– Taniec towarzyski- Weselny express- Tańce orientalne- Latino-solo- Break dance- Street dance- Dancehall- New style- Hip hop- Salsa- Jazz- Klub Przedszkolaka- Zumba- Aerobic- Step

Opinie użytkowników: 1

 1. Ania

  KURS TAŃCA KATOWICE

  Cena/Jakość
  Ogólne wrażenie
  Obsługa

  Wraz z moim mężem mieliśmy przyjemność szkolić się na taniec weselny w Awangardzie Katowice. Klub poleciła nam koleżanka, która wcześniej sama przygotowywała się do pierwszego tańca, a że byliśmy na ich weselu i taniec był faktycznie fajny, to spróbowaliśmy. Dziś już na spokojnie, możemy z ręką na sercu polecić szkołę, profesjonalnych i przede wszystkim cierpliwych, fachowych instruktorów potrafiących wytłumaczyć kroki nawet takim pokrakom jak np. mój mąż :D, mamy same miłe wspomnienia, a co najważniejsze taniec nie wiązał się z ogromnym stresem tylko zabawą :)

Twoja opinia:


albo pisz jako gość:
 • (nie będzie opublikowany)
Klikni gwiazdki poniżej by dodać ocenę:
Cena/Jakość
Ogólne wrażenie
Obsługa