Basen Września

Kategoria: Basen.
Ulica: Gnieźnieńskia 32a
Miasto: Września
Kod pocztowy: 62-300
Telefon: -
www:
Mail:
Średnia ocena:
Średnie oceny (z 2 ocen)
Cena/Jakość
Ogólne wrażenie
Obsługa
Średnia ocena:

Informacje o klubie

Woda w basenach jest uzdatniana w systemie ciągłym, za pomocą filtrów z ziemią okrzemkową, poprzez chlorowanie podchlorynem sodu. W ciągu doby następuje 6-krotny obieg wody przez stację filtrów.
Dzięki kolektorom słonecznym istnieje możliwość podgrzewania wody w obu nieckach. Temperatura wody w basenach nigdy nie spada poniżej 20 stopni C.

Opinie użytkowników: 2

 1. Gość123

  Super obiekt rekreacyjny

  Cena/Jakość
  Ogólne wrażenie
  Obsługa

  Przede wszystkim świetna lokalizacja obiektu – jest on nieco ukryty za parkingiem, stąd nie w pobliżu ulicy, gdzie mogłoby się stać coś złego dzieciom! Ponadto wiele frajdy sprawiają dzieciakom dmuchane poduchy i boisko do siatkówki :) Każdy głodny może skonsumować coś w restauracji w przystępnej dla każdego cenie, począwszy od fast foodów, a skończywszy na różnego rodzaju daniach obiadowych! Bardzo dobra jest opcja rezerwacji lodowiska zimą w godzinach wieczornych, kiedy jest oświetlone, tworzy to naprawdę niesamowity klimat – z kolei w godzinach porannych udostępniane jest dla szkół i dzieciaków. Podsumowując – naprawdę super organizacja i lokalizacja obiektu, warte polecenia :)

 2. Kasia

  Profesjonalizm!

  Cena/Jakość
  Ogólne wrażenie
  Obsługa

  Ceny może i nie są wygórowane, aczkolwiek na dłuższą metę nieco uciążliwe. Pomimo tego obiekt jak najbardziej warty swojej ceny: bezpieczna dla dzieci zjeżdżalnia wodna i poduchy do skakania stanowią nie lada atrakcję :) Nie brakuje tam również boiska do piłki siatkowej, gdzie rozgrywane są zarówno treningi jak i profesjonalne mecze rangi MP włącznie. Warto również wspomnieć o znajdujących się tam dwóch stołach do siłowania, stanowiących ogólnodostępną rozrywkę dla użytkowników obiektu. Zimą basen przekształca się w niekryte lodowisko o instalacji typu typu „eis-grid”, gdzie zarówno dzieciaki jak i dorośli mogą rozgrywać mecze hokejowe, gdyż lodowisko jest oczywiście wyposażone w odpowiedni sprzęt :) W okresie letnim po rozłożeniu specjalnej wykładziny lodowisko jest wykorzystywane jako wielofunkcyjne boisko sportowe, możliwa jest również jazda na rolkach. Lodowisko posiada własne, niezależne od reszty obiektu oświetlenie :) Obiekt rekreacyjny we Wrześni naprawdę warty polecenia!

Twoja opinia:


albo pisz jako gość:
 • (nie będzie opublikowany)
Klikni gwiazdki poniżej by dodać ocenę:
Cena/Jakość
Ogólne wrażenie
Obsługa