Ulica: Al. Prezydenta Ignacego Mościckiego 6
Miasto: Inowłódź
Kod pocztowy: 97-215
Telefon: 44 724 23 46
www:
Mail:
Średnia ocena:
Średnie oceny (z 2 ocen)
Cena/Jakość
Ogólne wrażenie
Obsługa
Średnia ocena:

Informacje o klubie

Spała jest znana przede wszystkim z ulokowanego w niej Ośrodka Przygotowań Olimpijskich stanowiącego profesjonalną bazę treningową dla kadry narodowej i olimpijskiej kilkudziesięciu dyscyplin sportowych. Ośrodek jest także jedną z najlepszych w kraju placówek rehabilitacyjno – konferencyjnych. Tutaj goszczą najlepsi polscy sportowcy a także tysiące ludzi spoza sportu. Ze względu na centralne położenie Spały, Ośrodek jest doskonałym miejscem na organizowanie kongresów, konferencji oraz imprez integracyjnych. Atmosfera tego miejsca po prostu emanuje sportem i zdrowiem. W Spale każdy nabiera sił fizycznych i psychicznych. Ośrodek w całości przystosowany jest do pobytu osób niepełnosprawnych. Ośrodek objęty jest całodobowym system ochrony i monitoringu.

Opinie użytkowników: 2

 1. Karolina

  Sportowa Spała

  Cena/Jakość
  Ogólne wrażenie
  Obsługa

  Byłam na kilku treningach sportowców z różnych dziedzin. Wszystko dopięte na ostatni guzik, świetny sprzęt do treningów.

 2. robert

  ocena

  Cena/Jakość
  Ogólne wrażenie
  Obsługa

  To miejsce jest stworzone do trenowania. I nie chodzi mi o podział pod względem miejsca przyjaznego niepełosprawnym. Wszystkie osoby, które tylko chcą mogą tam szkolić swoją formę aż do mistrzostwa. Szczerze polecam

Twoja opinia:


albo pisz jako gość:
 • (nie będzie opublikowany)
Klikni gwiazdki poniżej by dodać ocenę:
Cena/Jakość
Ogólne wrażenie
Obsługa