endorFiT

Ulica: Polna 13A/19; II piętro
Miasto: Poznań, Jeżyce
Kod pocztowy: 60-535
Telefon: 602123634
www:
Mail:
Średnia ocena:
Średnie oceny (z 12 ocen)
Cena/Jakość
Ogólne wrażenie
Obsługa
Średnia ocena:

Informacje o klubie

Nasz pasja to TRX, organizujemy również zajęcia WFu dla dorosłych. Dla wszystkich, którzy chcą spróbować czegoś nowego, ogólnorozwojowego.

Opinie użytkowników: 12

 1. Maciej

  Trening w EndorFIT budzi wewnętrzną energię!

  Cena/Jakość
  Ogólne wrażenie
  Obsługa

  Czegoś takiego nie doświadczyłem dotąd w życiu! Po ćwiczeniach wychodzę prosty, uśmiechnięty i mimo dużego zmęczenia czuję, że mógłbym przebiec maraton i to sprintem! TRX budzi moją wewnętrzną energię!
  Największą zaletą tego Klubu jest atmosfera – luźna, przyjacielska. Profesjonalna kadra zadba o prawidłową technikę wykonywanych ćwiczeń i doradzi jak sie zdrowo odżywiać podając argumenty na wyższość ogórka małosolnego nad kotletem schabowym ;-)
  Polecam i zachęcam – ćwiczmy razem w EndorFIT!

 2. Renia ( terminator ) :)

  WARTO !!!!

  Cena/Jakość
  Ogólne wrażenie
  Obsługa

  Tak ćwiczę co TRX co to pytają ludzie ?! Mówię wtedy przyjdź i sprawdź ! Wszyscy , którzy śmieją się pod nosem niech przyjdą i przekonają się sami ile wysiłku trzeba włożyć aby poprawnie wykonać ćwiczenia , jakie daje wspaniałe efekty, jakie super towarzystwo tutaj przebywa i jacy wyjątkowi ludzie trzymają nad tym pieczę! Jednym słowem WARTO zajrzeć i zostać z nami. :)

 3. Myszon

  Polecam każdemu!

  Cena/Jakość
  Ogólne wrażenie
  Obsługa

  Niesamowita, rzadko spotykana forma treningu – cieszę się, że dostępna w Poznaniu :)
  Niezależnie ile masz lat TRX pozwoli Ci zgubić kilogramy i zbudować świetną sylwetkę.
  Jeśli dodać do tego zaangażowanie trenera i naprawdę fajną atmosferę nie znajduję lepszego miejsca do treningu.
  Polecam każdemu.

 4. Kana

  Śmiech, pot i łzy

  Cena/Jakość
  Ogólne wrażenie
  Obsługa

  Dokładnie w tej kolejności. Najpierw śmiejesz się z innych „e tam, takie pasy, przecież to nic”. Potem przychodzisz, pocisz się i dochodzisz do wniosku, że jednak nie jest to takie lekkie. Na drugi dzień przychodzą łzy, podczas najprostszych czynności – chodzenie, siadanie, śmianie się. I poznajesz mięśnie, o których nie uczuli Cię na biologii. I jaki jest Twój następny krok? Ten prowadzący do endorFIT na TRX :)
  Przeklinasz trenera na każdych zajęciach, nie dajesz rady. Potem się spinasz i lecisz dalej. Nie dziś, to następnym razem zrobisz krok w przód. I robisz. A później zmieniasz garderobę :)

 5. elbrzoza

  zmiana opony na six packa

  Cena/Jakość
  Ogólne wrażenie
  Obsługa

  przemiana trwa, endorFIT działa

 6. Kinga

  najlepszy

  Cena/Jakość
  Ogólne wrażenie
  Obsługa

  Po długich poszukiwaniach wśród różnych form aktywności Trx w endorFIT jest najlepszy, świetna atmosfera, nie wieje nudą, a co najważniejsze ostro dają w kość. Polecam

 7. Joanna von Mruff

  SuperMegaFajnie!

  Cena/Jakość
  Ogólne wrażenie
  Obsługa

  Jeśli ktoś szuka miejsca gdzie może poćwiczyć, dowiedzieć się czegoś na temat zdrowego odżywiania, dodakotwych ćwiczeń na bolące plecy albo odstający brzuch to jest to miejsce dla takiej właśnie osoby!
  Obsługa wyluzowana ale wymagająca, zawsze z uśmiechem i bez focha (przynajmniej mi się nie zdarzyło) :)

 8. Łukasz

  Odkrycie roku :)

  Cena/Jakość
  Ogólne wrażenie
  Obsługa

  Odkryłem przez przypadek – w Internecie – szukając nowego zajęcia na wiosnę. Dwie parciame liny, zwisające z góry – BANAŁ, pomyślałem, ale postanowiłem spróbować. I choć pozornie trening nie wygląda na skomplikowany czy trudny, to po godzinie już się nie śmiałem. Następnego dnia ból mięśni, o których istnieniu nie miałem pojęcia przekonał mnie o skuteczności taśm do ćwiczeń. WOW! Po prostu można się zakochać i uzależnić! Trening TRX jest dla każdego. Ćwiczenia wykonujemy w różnych płaszczyznach, przez co regulujemy ich trudność.
  EndorFIT to najlepszy wybór. Zajęcia w małych, mieszanych grupach to gwarancja dobrej zabawy i zawsze świetnej atmosfery. Elastyczny grafik zajęć, dobra lokalizacja i profesjonalny instruktor, który na bieżąco koryguje ewentualne błędy i motywuje do jeszcze większego wysiłku. A nad wszystkim czuwa nieoceniona Pani Prezes :)

  Gorąco polecam!

 9. Asia

  Miejsce, gdzie zbędne kilogramy i centymetry gubi się bardzo przyjemnie

  Cena/Jakość
  Ogólne wrażenie
  Obsługa

  Gorąco polecam zajęcia w endorFIT. Fajna, luźna atmosfera, ciekawe treningi nawet dla tych, którzy (tak jak ja) ostatni kontakt ze sportem mieli lata temu :)
  Po dwóch miesiącach wyglądam zupełnie inaczej: LEPIEJ, a radocha że zrobienia czegoś dla siebie jest nieprzeciętna!

 10. Maciej

  Cudownie!

  Cena/Jakość
  Ogólne wrażenie
  Obsługa

  Gorąco polecam!

  Najważniejsze chyba w tych ćwiczeniach (przynajmniej dla mnie) jest to, że trener się martwi o ułożenie ciekawego zestawu ćwiczeń na daną sesję, aby uczestnikom się nie nudziło. Możesz przyjść i skupić się myślami tylno na wysiłku, bez myślenia, które partie teraz. TRX w endroFIT to też ćwiczenia ogólnorozwojowe – zwiększają twoją moc, elastyczność, równowagę, zwinność i szybkość a także kondychę.
  Atmosfera jest rewelacyjna. Niekiedy ze śmiechu nie jesteś w stanie przez chwilę wykonywać ćwiczeń.
  Obsługa dba o Ciebie. Prócz ćwiczeń mogą ci pomóc dobrać dietę lub choćby podsunąć kilka ciekawych pomysłów żywieniowych.

  W ciągu 2-3 miesięcy, odkąd chodzę do endorFITu 2x w tygodniu zgubiłem niemal 5 kg, ale nie to jest najważniejsze. Moje ciało mocno spadło objętościowo, co widać gołym okiem, a nawet zaczęły się zarysowywać mięśnie 6-paka!

  Polecam bardzo gorąco.

 11. Beata

  Mistrzostwo Świata

  Cena/Jakość
  Ogólne wrażenie
  Obsługa

  Nigdy nie byłam ćwiczeniowym zwierzakiem, ba, brzydziłam się potu i mówiłam wszem i wobec, że moja aktywność fizyczna ogranicza się do robienia na drutach i koszenia trawy. I pewnego dnia wszystko się zmieniło gdy za namową mojej młodszej siostry poszłam na pierwsze zajęcia. Kosztowały 1 zł, postanowiłam więc, że jest to kwota którą mogę zaryzykować. Zajęcia były cudowne, trener ze świetnym podejściem do ludzi, piękna Pani Prezes. Kupiłam karnet. Potem przyszła Wielkanoc i jakoś przez dwa tygodnie się nie składało. Teraz trzy razy w tygodniu i szkoda, że tylko tyle. TRXy wyleczyły moją awersję do sportu. Mogłabym pisać i pisać i pewnie książka by z tego wyszła. Podpisuję się prawicą i lewicą, że warto !!!

 12. Kamila

  Łapię balans w EndorFIT :)

  Cena/Jakość
  Ogólne wrażenie
  Obsługa

  Wspaniała atmosfera, profesjonalne zajęcia i do tego w przystępnej cenie! Takiego Klubu nie ma w całym Poznaniu. Bossowie M i R robią kawał dobrej roboty. Na jednej sali ćwiczą nastolatki i 50-latki i to w cudownej, „niespinkowej” atmosferze. Tu każdy znajdzie coś dla siebie. Różnego rodzaju zajęcia (na różne partie ciała, o większej, bądź mniejszej intensywności) powodują, że nie można się znudzić treningiem w podwieszeniu. W odróżnieniu od innych klubów, gdzie preferowane jest snobistyczne epatowanie kosztami i przynależnością oraz drogimi strojami do ćwiczeń, w EndorFIT liczy się nasze zdrowie i profesjonalne podejście prowadzących. Gratuluję wspaniałej organizacji, cudownej atmosfery. Do poćwiczenia :)

Twoja opinia:


albo pisz jako gość:
 • (nie będzie opublikowany)
Klikni gwiazdki poniżej by dodać ocenę:
Cena/Jakość
Ogólne wrażenie
Obsługa