Fitness Klub fitIQ

Ulica: Ciołkowskiego 11a
Miasto: Łódź, Górna
Kod pocztowy: 93-510
Telefon: 504 287 833
www:
Mail:
Średnia ocena:
Średnie oceny (z 6 ocen)
Cena/Jakość
Ogólne wrażenie
Obsługa
Średnia ocena:

Informacje o klubie

Przychodząc na zajęcia do fitIQ nie tylko spalasz kalorie, ale również podnosisz swoje IQ m.in. poprzez połączenie koordynacji ruchowej z muzyką oraz układem, który musisz zapamiętać znacząco rozwijasz nie tylko swoją sylwetkę, ale również swój umysł, na dodatek ćwiczenia, które wykonujesz dotleniają Twój mózg.

Opinie użytkowników: 6

 1. Żaneta

  Jestem na tak

  Cena/Jakość
  Ogólne wrażenie
  Obsługa

  Długo szukałam jakiegoś dobrego klubu gdzie będę się czuła na prawdę dobrze :) W końcu znalazłam. Przyjemna atmosfera i mili ludzie jeszcze bardziej motywują do wytrwałego ćwiczenia. Nie jestem stałą bywalczynią zajęć, bo dość daleko mam, ale jak już jestem to daję z siebie 200% :). Ćwiczenia dają mnóstwo pozytywnej energii i satysfakcji. Na prawdę warto odwiedzić ten klub i nawet wpisać go na swoją listę na stałe.

 2. magda

  Serdecznie polecam :))

  Cena/Jakość
  Ogólne wrażenie
  Obsługa

  POLECAM:
  Pilates, TBC, Fatburner, Płaski brzuch, ABS/ABT, Bodyball, Fat killer
  Miła, ciepła atmosfera, profesjonalnie przygotowane zajęcia.
  Zajęcia rozpoczynają się dynamiczną rozgrzewką, a następnie wzmacniamy odpowiednie mięśnie i kończymy relaksującym wyciszeniem i rozciąganiem.
  Pilates jest to metoda mającą na celu stworzeniu równowagi w ciele. Ćwiczenia bez stresu wykonywane przy dźwiękach spokojnej muzyki wprowadzają nas w dobry nastrój
  i poprawiają wygląd naszego ciała. Fizjoterapeuci i osteolodzy określają tę metodę jako jedną z najbezpieczniejszych form aktywności ruchowej.
  Zajęcia fat killer z ciekawym układem choreograficznym prowadzone są interwałowo czyli szybciej i wolniej.
  Na prawdę warto spędzić tu swój wolny czas.
  SERDECZNIE ZAPRASZAM :)

 3. Kasia

  super

  Cena/Jakość
  Ogólne wrażenie
  Obsługa

  Zajęcia świetne, intensywne, wzmacniające, do tego cale kilogramy poczucia humoru i dobrej zabawy, bez kompleksów i myślenia o swoich słabościach

 4. Kamila

  Rewelacja

  Cena/Jakość
  Ogólne wrażenie
  Obsługa

  Polecam wszystkim, przesympatyczna i konkretna instruktorka i co najważniejsze zróżnicowane zajęcia, każdy coś dla siebie znajdzie. Polecam!!!

 5. Natalia

  Polecam

  Cena/Jakość
  Ogólne wrażenie
  Obsługa

  Chodzę na zajęcia fitness od początku istnienia klubu fitIQ i z pełną świadomością mogę wszystkim polecić. Niesamowita atmosfera oraz przyjazne ceny. Polecam

 6. Ania Thim

  Coś mądrego...

  Cena/Jakość
  Ogólne wrażenie
  Obsługa

  Hmmm… Cóż tu napisać mądrego…Bo przecież po tylu zajęciach, moje IQ zdecydowanie wzrosło…;D A tak poważnie, to zajęcia są dość ciekawe, zróżnicowane i jeśli ćwiczy sie regularnie (i nie żre jak prosie), to naprawdę przynoszą efekty! Ponadto, atmosfera, którą stwarza prowadząca Madzia jest naprawdę super! To dziewczyna pełna ciepła, uroku i poczucia humoru! Serdecznie polecam:)

Twoja opinia:


albo pisz jako gość:
 • (nie będzie opublikowany)
Klikni gwiazdki poniżej by dodać ocenę:
Cena/Jakość
Ogólne wrażenie
Obsługa