Fitness Klub Maestro – Newtona

Ulica: Newtona 2
Miasto: Poznań
Kod pocztowy: -
Telefon: 61 867 02 13
www:
Mail:
Średnia ocena:
Średnie oceny (z 2 ocen)
Cena/Jakość
Ogólne wrażenie
Obsługa
Średnia ocena:

Informacje o klubie

Maestro to klub dla osób, które mają dość zatłoczonych i krzykliwych klubów fitness. Poszukują miejsca, gdzie można w skupieniu pracować nad swoim ciałem lub szukają nowych, ciekawych form aktywności fizycznej. Z naszej oferty skorzystać mogą zarówno dorośli, jak i dzieci, dla których przygotowujemy zajęcia artystyczne.

Opinie użytkowników: 2

 1. hanaw

  "Klimat" do ćwiczeń.

  Cena/Jakość
  Ogólne wrażenie
  Obsługa

  Miejsce naprawdę godne polecenia. Nie jest przeciętne pod tym względem, iż faktycznie mowa tutaj o skupieniu, kto nie wierzy, warto aby sam się przekonał. Tam jest klimat do ćwiczeń, co zauważalne jest od pierwszej chwili. Ponadto dobry sprzęt oraz obsługa na wysokim poziomie, na cenę również nie narzekam.

 2. asial

  Polecam i zachęcam do odwiedzin

  Cena/Jakość
  Ogólne wrażenie
  Obsługa

  Klub Maestro to miejsce, które warto odwiedzić – kameralna atmosfera pozwala osiągnąć maksimum koncentracji w trakcie treningu. Poza tym bardzo dobra obsługa, ciekawe programy ćwiczeniowe dostosowane do indywidualnych potrzeb, a wszystko to w rozsądnej cenie i dogodnej lokalizacji. Z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie, bez względu na płeć wiek czy ogólny poziom sprawności fizycznej.

Twoja opinia:


albo pisz jako gość:
 • (nie będzie opublikowany)
Klikni gwiazdki poniżej by dodać ocenę:
Cena/Jakość
Ogólne wrażenie
Obsługa