Fitness klub „ZDROFIT” – Stegny

Ulica: ul. Mangalia 4
Miasto: Warszawa
Kod pocztowy: 02-758
Telefon: 22 842 44 10
www:
Mail:
Średnia ocena:
Średnie oceny (z 7 ocen)
Cena/Jakość
Ogólne wrażenie
Obsługa
Średnia ocena:

Informacje o klubie

Jedna z lokalizacji sieci Fitness klubów – Zdrofit. Posiada dwie sale przeznaczone do treningów fitness (szeroki wybór rodzajów zajęć), salę do indoor cyclingu oraz przestronną siłownię, gdzie można skorzystać z pomocy personalnego trenera.

Opinie użytkowników: 8

 1. Ewelina

  Super!

  Cena/Jakość
  Ogólne wrażenie
  Obsługa

  Jeden z moich ulubionych fitness klubów! Przyjemne ceny, super obsługa, świetnie wyposażone sale, dużo miejsca, mili ludzie :) Bardzo lubię tu zaglądać po pracy, to właśnie tutaj najlepiej wypoczywam. Polecam!

 2. Agnieszka Kotas

  polecam indor cycling

  Cena/Jakość
  Ogólne wrażenie
  Obsługa

  Do tego Fitness Clubu chodziłam regularnie na zajęcia rowerowe (indoor cycling) i byłam bardzo zadowolona. Sala jest bardzo dobrze przygotowana – odpowiednia temperatura, dobry sprzęt, dobre nagłośnienie, trener znajduje się na podwyższeniu dzięki czemu ma oko na wszystkich uczestników. Zajęcia są bardzo wyczerpujące, wychodziłam z nich niemal na czworaka, co bardzo mi się podobało, czułam, że nie był to stracony czas :) Również panie trenerki bardzo przyjemne, potrafią zmotywować nawet do bardzo ciężkiego wysiłku.

  Bardzo podoba mi się w klubach Zdrofitu również to, że zapisów na zajęcia można dokonywać przez internet, to bardzo ułatwia sprawę, nie trzeba wisieć na telefonie ani zapisywać się osobiście w recepcji klubu. Za to wielki plus.

 3. ozi

  fajny fitnes

  Cena/Jakość
  Ogólne wrażenie
  Obsługa

  Przyjemne miejsce, dobrze wyposażona siłownia i sale do fitnessu, bogaty program zajęć. W dodatku fajne, ładne wnętrza. minusem jest mała szatnia i często zbyt mało miejsca na popularnych zajęciach – klub powinien lepiej przemyśleć limity miejsc

 4. Argyll

  Dobre i blisko ;)

  Cena/Jakość
  Ogólne wrażenie
  Obsługa

  Moje ulubione miejsce ciężkiej pracy nad sobą :)
  Szczerze Polecam !

 5. anuszak

  fajny indoor cycling!

  Cena/Jakość
  Ogólne wrażenie
  Obsługa

  Fajne miejsce i najlepsze zajęcia rowerowe na jakich byłam!
  Duże zainteresowanie ze strony instruktorów.
  Ogólnie przyjemnie.

 6. Ewelina

  super miejsce:)

  Cena/Jakość
  Ogólne wrażenie
  Obsługa

  Przyjemna atmosfera,czysto, obsługa fachowa, uśmiechnięta i pomocna…i ludzie fajni tam przychodzą…w różnym wieku i z różną figurą i z nastawieniem żeby poćwiczyć i się dobrze bawić…zero lansu …just fun!

 7. arahja84

  Duży wybór różnych form fitnessu.

  Cena/Jakość
  Ogólne wrażenie
  Obsługa

  Chodzę tam regularnie i jestem bardzo zadowolona z ich oferty. Mają naprawdę duży wybór różnych form zajęć fitness i nie tylko (minus za zapisywanie zbyt dużej ilości osób na zajęcia – czasem jest naprawdę ciasno). Fajnie prowadzone „rowery” i naprawdę znający się na rzeczy instruktorzy! Nie do końca przemyślana jest kwestia szatni – czasem trudno się dopchać do swojej szafki, ale generalnie MIEJSCE jak najbardziej GODNE POLECENIA!

Twoja opinia:


albo pisz jako gość:
 • (nie będzie opublikowany)
Klikni gwiazdki poniżej by dodać ocenę:
Cena/Jakość
Ogólne wrażenie
Obsługa