Grupa „Karabela”

Kategoria: Szermierka.
Ulica: Marymoncka 34
Miasto: Warszawa, Bielany
Kod pocztowy: 00-968
Telefon: 600447774
www: www.karabela.pl/
Mail: robert@karabela.pl
Średnia ocena:
Średnie oceny (z 2 ocen)
Cena/Jakość
Ogólne wrażenie
Obsługa
Średnia ocena:

Informacje o klubie:

Działamy od 1999 roku. Jesteśmy grupą zrzeszającą fascynatów białej broni i szermierki historycznej. Łączy nas pasja oraz zaangażowanie w naszą pracę. Specjalizujemy się w pokazach i aranżacjach walk, turniejów i spektakli o charakterze historycznym. Nasze wieloletnie doświadczenie sprawi, że każda impreza zmieni się w niesamowitą przygodę połączoną z fantastyczną zabawą!

Jeśli zawsze pasjonowała cię broń biała, walka wręcz i duch rywalizacji, możesz do nas dołączyć! Opanujesz podstawy fechtunku, dowiesz się wszystkiego o broni białej, spędzisz miło czas w doborowym towarzystwie.

Nasze spotkania to nie tylko sparingi lecz także ćwiczenia o charakterze ogólnorozwojowym, mający na celu wzmocnić przyszłych walczących pod względem fizycznym i co ważniejsze zapobiec ewentualnym kontuzjom.

Opinie użytkowników: 2

 1. Kaczu

  Szermierka w Karabeli

  Cena/Jakość
  Ogólne wrażenie
  Obsługa

  Najlepsza grupa do nauki szermierki szablą i inną bronią białą, tak sportowej jak i historycznej. Duża sala na terenie AWF, dobry dojazd (metro, tramwaje, autobusy, stacja wyp. rowerów). Sala praktycznie na wyłącznosć dla naszych treningów.
  Ogromnym atutem jest zawodowy trener szermierki, który ma pojęcie o tym czego uczy.
  Bardzo miła atmosfera, nowe osoby szybko się wdrażają w treningi, no i zawsze są mile widziane. Oprócz szermierki, gramy również w unihokeja, są ćwiczenia rozciągające, ogólnorozwojowe, koordynacyjne i elementy akrobatyki.
  Sama grupa Karabela robi zawodowo imprezy dla firm, pokazy walk na broń białą.
  Polecam to miejsce.

 2. kropek

  Profesjonalna szermierka historyczna!

  Cena/Jakość
  Ogólne wrażenie
  Obsługa

  Zdecydowanym plusem jest to, że jest zawodowy trener, który ma o tym konkretne pojęcie, a nie jak w dużej większości grup jakieś samouki, co się naczytały traktatów i teraz są szablomistrzami… Poza tym bardzo miła atmosfera, którą tworzą ludzie od wielu lat związani z grupą- ja ćwiczę od 2 miesięcy, ale są ludzie, którzy w grupie są od ponad 10 lat- tak więc od każdego można się czegoś nauczyć.
  Jedynym problemem jest miejsce, w którym się odbywają treningi- trochę taka piwnica na AWFie. Gdyby sala była lepsza to byłby same 5!

Twoja opinia:


albo pisz jako gość:
 • (nie będzie opublikowany)
Klikni gwiazdki poniżej by dodać ocenę:
Cena/Jakość
Ogólne wrażenie
Obsługa