Impuls fitness

Ulica: Grunwaldzka 229
Miasto: Gdańsk, Wrzeszcz
Kod pocztowy: -
Telefon:
www:
Mail:
Średnia ocena:
Średnie oceny (z 2 ocen)
Cena/Jakość
Ogólne wrażenie
Obsługa
Średnia ocena:

Informacje o klubie

Impuls fitness będący częścią Fitness Authority Gdańsk jest jedną z największych siłowni w Trójmieście. Mieści się on w Gdańsku Wrzeszczu, obok kolejki Zaspa SKM. Obok Fitness Authority znajduję się duży parking, całość mieści się za stacją benzynową BP oraz Loopy’s World Rodzinne Centrum Zabaw.

Opinie użytkowników: 2

 1. gość - bywalec klubów 3-miejskich

  Beznadziejny klub - NIE POLECAM

  Cena/Jakość
  Ogólne wrażenie
  Obsługa

  Obsługa bardzo nieprzyjemna. Zwłaszcza jedna Pani w ciemnych włosach , dosć mocno opalona. Na wejście podkładają do podpisu umowę (choć dają jej tylko jeden egzemplarz), w której oczekują wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych, reklamowych itp., zawiara ona klauzule niedozwolone, jest w niej zapis, ze umowa jest zawarta na ustalonych z nami warunkach (chociaż nie jest, bo jest na formularzu / wzorze klubu), ponadto zawiera ona oświadczenie, że do klubu wchodzimy na własne ryzyko, i zrzekamy sie wszystkich roszczeń w przypadku jakiegokolwiek wypadku, pogorszenia stanu zdrowia itp.. Ponadto klub ma bardzo ciasno, blisko siebie ustawione urządzenia, co powoduje dyskomfort ćwiczeń, jakby ktoś stał na naszych plecach, musisz wąchać osoby obok ciebie. Ogólen wrażenie – klub raczej słaby, irytująca obsługa, która zapomina kto jest klientem. NIE POLECAM

 2. Marta

  Najlepszy klub w Trójmieście

  Cena/Jakość
  Ogólne wrażenie
  Obsługa

  Impuls jest najlepszym klubem w Trójmieście, profesjonalny sprzęt, super obsługa, dwie sauny sucha i mokra, liczne atrakcję okolicznościowe. Super. Polecam wszystkim.

Twoja opinia:


albo pisz jako gość:
 • (nie będzie opublikowany)
Klikni gwiazdki poniżej by dodać ocenę:
Cena/Jakość
Ogólne wrażenie
Obsługa