Jak to działa?

Średnia ocena:Nikt jeszcze nie ocenił- bądź pierwszy!
Średnie oceny (z 0 ocen)
Cena/JakośćNikt jeszcze nie ocenił- bądź pierwszy!
Ogólne wrażenieNikt jeszcze nie ocenił- bądź pierwszy!
ObsługaNikt jeszcze nie ocenił- bądź pierwszy!
Średnia ocena:Nikt jeszcze nie ocenił- bądź pierwszy!

Zobacz jak w prosty sposób możesz dodawać nowe miejsca lub oceniać już istniejące, w których uprawiasz sport!

1. WYSZUKAJ MIEJSCE

W górnej części serwisu znajduje się wyszukiwarka. Dostępne są 3 kryteria wyszukiwania:

  • po nazwie klubu / miejsca
  • po mieście / dzielnicy
  • rodzaju sportu

Możesz uzupełnić jedno, dwa lub trzy pola- w zależność jak dokładne ma być wyszukiwanie!Klikamy na przycisk „szukaj” – wyświetlone zostaną wyniki wyszukiwania. Jeśli nasza wyszukiwarka nie znalazła miejsca, o które Ci chodziło – możesz zawsze dodać to miejsce do naszej bazy.

2. DODAJ SWOJĄ OPINIĘ

Możesz oceniać miejsca znajdujące się w naszej bazie (nie musisz być zalogowany/zarejestrowany). Wystarczy znaleźć w naszej wyszukiwarce miejsce, do którego chcesz dodać swoją opinię, a następnie zjechać na sam dół ekranu – tam pod wszystkimi recenzjami, jest miejsce na dodanie Twojej oceny. Wybierz odpowiednie ilości gwiazdek przypisane do określonych kategorii, dodaj tytuł recenzji, a w okno poniżej wpisz swoją opinię na temat danego miejsca. Po wciśnięciu przycisku „Dodaj opinię”, trafia ona do naszych moderatorów i jeśli będzie zgodna z naszym regulaminem, zostanie dodana do pozostałych recenzji.

3. DODAJ MIEJSCE

Dodać nowe miejsce do naszej bazy możesz na kilka sposobów. W menu głównym, na górze strony jest zakładka „Dodaj miejsce”. Możesz również kliknąć na czerwony przycisk „Dodaj miejsce” dostępny na każdej podstronie, po prawej stronie w sidebarze. Nie ma znaczenia, którego przycisku użyjesz, ponieważ w obu przypadkach zostaniesz przekierowany do jednego formularza, po wypełnieniu którego wciskasz przycisk „Wyślij” znajdujący się pod nim i gotowe. Po weryfikacji przeprowadzonej przez naszych moderatorów nowe miejsce zostanie dodane do naszej bazy!

4. REJESTRACJA

Aby w pełni korzystać ze wszystkich funkcji naszego serwisu zachęcamy do rejestracji (która jest zupełnie DARMOWA!) – to trwa zaledwie chwilę, a pozwoli Ci szybko dodawać opinie, tworzyć grupy tematyczne, nawiązywać znajomości i swobodnie używać wszystkich funkcji społecznościowych, które oferujemy.

Aby się zarejestrować wystarczy wypełnić formularz, który pojawi się po kliknięciu w przycisk „Zarejestruj się”, aktywować nowo założone konto (link aktywacyjny przychodzi na maila, którego podałeś/aś w czasie rejestracji). I już możesz w pełni cieszyć się wszystkimi możliwościami naszego serwisu!

5. UZUPEŁNIJ SWÓJ PROFIL

W górnej części strony najedź na Moje konto, a następnie kliknij w Profil możesz tam edytować informacje o sobie, zobaczyć jak widzą Cię inni, dodać swoje zdjęcie, a także wysyłać i odbierać wiadomości, oglądać swoich znajomych, szukać ludzi, których interesuje to co Ciebie, a także tworzyć grupy, które pozwolą Wam razem spotykać się i wspólnie uprawiać ulubiony sport!

6. NAWIĄZUJ ZNAJOMOŚCI

W górnej części strony kliknij na Użytkownicy, wyszukaj ludzi których znasz, bądź którzy mają takie same zainteresowania jak Ty i dodaj ich do swoich znajomych! Od teraz możecie pisać do siebie wiadomości, śledzić swoje osiągnięcia i wypowiedzi!

7. SZUKAJ UŻYTKOWNIKA LUB GRUPY

W menu głównym, na górze strony znajdują się zakładki „Użytkownicy” oraz „Grupy”. W zależności od tego czy chcemy wyszukać grupę czy konkretnego użytkownika – wchodzimy na odpowiednią podstronę. Tam na górze okna, po prawej stronie od napisu „Katalog użytkowników” lub „Katalog grup” znajduje się wyszukiwarka. Po wpisaniu odpowiedniej nazwy grupy lub użytkownika, wciskamy przycisk „szukaj”. Poniżej wyświetlą się efekty szukania.

8. NAPEŁNIJ SWOJE MIASTO SPORTEM

Dodawaj swoje opinie na temat miejsc, które warto odwiedzać, bądź których lepiej unikać! Polecaj gdzie można uprawiać daną dyscyplinę, nawiązuj nowe znajomości i twórz grupy! Poleć nasz portal innym, tak byśmy wspólnie stworzyli sportową mapę polski!