Magiel

Ulica: Nowowiejskiego 8
Miasto: Poznań
Kod pocztowy: -
Telefon: 61 670 03 21
www:
Mail:
Średnia ocena:
Średnie oceny (z 2 ocen)
Cena/Jakość
Ogólne wrażenie
Obsługa
Średnia ocena:

Informacje o klubie

Magiel to siłownia oferująca szeroki wybór urządzeń do ćwiczeń oraz ciekawy program zajęć w grupach. Bardzo przyjemnie się tam spędza czas i przy tym spala kalorie.

Opinie użytkowników: 3

 1. Dagmara

  Bardzop fajne miejsce

  Miałam możliwość korzystania z Magla i przyznam, ze to bardzo fajne miejsce. Wiele swietnych sprzetow, ktore ulatwiaja spalanie kalorii w bardzo przyjemny sposob. Również zajecia organizowane maja fajna forme i jest ich sporo do wyboru. Goraco polecam

 2. dosija

  Fajnie, ale nie jest tanio.

  Cena/Jakość
  Ogólne wrażenie
  Obsługa

  Byłam raz z koleżanką, na pierwszy rzut oka miejsce robi dobre wrażenie. Z tego, co pamiętam, zajęcia odbywają się w grupach do 20/25 osób maksymalnie. W cenie karnetu m.in ,aerobik, joga, kardio, siłownia, sauna plus kilka innych, ale już nie pamiętam. Niestety nie jest tanio, jednorazowe wejście to 39zł, z tego, co pamiętam są zniżki dla studentów, ale jak dla mnie i tak zdecydowanie za drogo.

 3. kitekjablon

  Ogólne wrażenie

  Cena/Jakość
  Ogólne wrażenie
  Obsługa

  Siłownię polecił mi koleżanka, ponieważ akurat były zniżki dla studentów;-) już po pierwszej wizycie mi się spodobało. Urządzenia do ćwiczeń bardzo mi odpowiadały – szczególnie orbitreki, siłownią z kolei nie byłam tak zainteresowana jak organizowanymi w „Maglu” zajęciami. Jak one wyglądają? Ćwiczenia w grupach 15-25 osobowych prowadzonych przez profesjonalistów – zumba, abs, aerobik i inne – było w czym wybierać;-) Jeżeli będę się decydować kiedykolwiek na siłkę to na pewno będzie to Magiel.

Twoja opinia:


albo pisz jako gość:
 • (nie będzie opublikowany)
Klikni gwiazdki poniżej by dodać ocenę:
Cena/Jakość
Ogólne wrażenie
Obsługa