Maximus-klub

Ulica: Chabrowa 9
Miasto: Bydgoszcz, Wyżyny
Kod pocztowy: 85-813
Telefon: 523 200 019
www:
Mail:
Średnia ocena:
Średnie oceny (z 3 ocen)
Cena/Jakość
Ogólne wrażenie
Obsługa
Średnia ocena:

Informacje o klubie

Przestronna siłownia wyposażona jest w najnowszą linię sprzętu marki OLYMP maszyny oraz ciężary wolno stojące. Strefa cardio na siłowni to amerykańska najnowsza linia z serii silver line Life Fitness. Oferujemy również szeroką gamę zajęć fitness.

Opinie użytkowników: 3

 1. Paulina

  Bardzo nowocześnie

  Cena/Jakość
  Ogólne wrażenie
  Obsługa

  Najbardziej podoba mi się nowoczesny i profesjonalny sprzęt do wielu rodzajów ćwiczeń. Klub ogólnie prowadzony jest na bardzo wysokim poziomie. W tym bardzo miła i wyszkolona obsługa. Osobiście bardzo uwielbiam fitness,więc polecam;)

 2. katrine

  Profesjonalizm na każdym kroku.

  Cena/Jakość
  Ogólne wrażenie
  Obsługa

  Jestem bardzo zadowolona z tego klubu. Sprzęt jest rewelacyjny, w dobrym stanie, wysokiej klasy. Co ważne, jest go dużo, można ćwiczyć każde partie ciała. Cena jest trochę wysoka, ale biorąc pod uwagę jakość- nie ma się co dziwić. Obsługa jest bardzo miła i pomocna, potrafi doradzić program ćwiczeń z uwzględnieniem tego, na czym Tobie zależy. Polecam;)

 3. Magda

  Bardzo wysoka jakość za przystępną cenę.

  Cena/Jakość
  Ogólne wrażenie
  Obsługa

  Bardzo estetyczne wnętrze, sprzęt wysokiej jakości. Co mi się podoba, to zniżki dla studentów, chociaż niewielkie- mogą zachęcić. Lokalizacja jest dla mnie bardzo atrakcyjna. Właśnie to spowodowało o dokonaniu wyboru miejsca ćwiczeń. Obsługa jest bardzo miła i pomocna. Jednak osoby, które są na przeciętnym poziomie z formą (takich jak ja) mogą odczuwać dyskomfort związany z wszechstronnym profesjonalizmem.

Twoja opinia:


albo pisz jako gość:
 • (nie będzie opublikowany)
Klikni gwiazdki poniżej by dodać ocenę:
Cena/Jakość
Ogólne wrażenie
Obsługa