MULTIFITNESS

Ulica: Pruszkowska 29
Miasto: Warszawa
Kod pocztowy: 02-118
Telefon: 22 895 26 23
www:
Mail:
Średnia ocena:
Średnie oceny (z 3 ocen)
Cena/Jakość
Ogólne wrażenie
Obsługa
Średnia ocena:

Informacje o klubie

Zadbaj o swoją sylwetkę w naszym klubie. Nasze atuty to profesjonalna kadra instruktorska, doskonały sprzęt, bardzo bogata oferta zajęć grupowych, i to, co nasi klienci cenią sobie najbardziej: wspaniała atmosfera.

Opinie użytkowników: 4

 1. kasia

  Tytuł opinii...

  Ta siłownia to masakra.
  -brak klimy
  -śmierdzi
  -powierzchnia sali fitness żenada ,nie ma jak ręki wyprostować czy nogi
  -w szatni brak miejsca totalny
  -prysznic z przeźroczystą szybą …zrezygnowałam
  -ogólny stan pomieszczeń żenada
  -maty do ćwiczeń są naprawdę BRUDNE
  -instruktorki nie motywują ani wyglądem ani zachowaniem
  ZGROZA

 2. Karolina4444

  jest wporządku

  Cena/Jakość
  Ogólne wrażenie
  Obsługa

  Moim zdaniem nie jest źle , siłownia jak siłownia. Szczególnie trzeba zwrócić uwagę na profesjonalną kadrę , atmosfera na zajęciach grupowych rewelacyjna. Duża oferta zajęć grypowych, które są prowadzone przez bardzo sympatycznych trenerów. A co do sprzętu nie można się przyczepić, polecam tam się wybrać i zobaczyć!

 3. Mika

  Fintess jest okey

  Cena/Jakość
  Ogólne wrażenie
  Obsługa

  Rzeczywiście robienie siłowni na tak małej powierzchni było jakąś pomyłką. Sprzęt na sprzęcie. Fitness jest jednak rewelacyjny. Instruktorki są super! Polecam p. Marzenę i Iwonę :) Wadą jest jednak brak klimatyzacji w sali.. jest to dużym minusem głównie latem, bo można się tam ugotować! Klub wymaga inwestycji. Dobrze, żeby właścicielki o tym pomyślały.

 4. Piotr

  bardzo słabo...

  Cena/Jakość
  Ogólne wrażenie
  Obsługa

  Bywałem na różnych siłowniach, ale ta jest chyba najgorsza jaką spotkałem. Bardzo mało miejsca, maszyna na maszynie. Nie wiem kto wpadł na pomysł otwierania siłowni na tak małej powierzchni. Jako że jest zima, nanosi się dużo błota, jednak nikt nie myśli o uprzątnięciu podłogi. Szatnie bardzo małe i brudne. Są dwa prysznice z przezroczystymi szybami, więc jak ktoś lubi świecić dupą lub czymś innym to proszę bardzo. Nie wiem jaki był problem ze zrobieniem zwykłej zasłonki. W ogóle to nie wiem czy ktoś myślał podczas tworzenia tego miejsca. Trenerzy są mili i uprzejmi jednak obsługa recepcji to totalne dno. Panie tam pracujące wyglądają jakby robiły to za karę. Wykupiłem tam karnet i jak się okazało dla siłowni Multifitness kartą na siłownie jest zwykła wizytówka z imieniem i nazwiskiem. Położone są wszystkie na ladzie, więc nie mamy pewności czy ktoś nie weźmie naszego karnetu. Widać że na wielu rzeczach oszczędzono, nie stać nikogo było nawet na system komputerowy. Maszyn jest bardzo mało, muzyka nie leci zbyt głośno co powoduje że słychać każde pierdnięcie i sapanie. To co oferuje ta siłownia nie jest adekwatne do ceny. Nie polecam !

Twoja opinia:


albo pisz jako gość:
 • (nie będzie opublikowany)
Klikni gwiazdki poniżej by dodać ocenę:
Cena/Jakość
Ogólne wrażenie
Obsługa