Ośrodek Inflancka

Ulica: Inflancka 8
Miasto: Warszawa, Śródmieście
Kod pocztowy: 00-189
Telefon: 22 831 92 29
www:
Mail:
Średnia ocena:
Średnie oceny (z 5 ocen)
Cena/Jakość
Ogólne wrażenie
Obsługa
Średnia ocena:

Informacje o klubie

Ośrodek sportowo rekreacyjny z basenem.

Opinie użytkowników: 6

 1. Jolanta Foik

  Grafik fitness w lutym 2016 - rodzaje zajęć niezgodne z grafikiem

  Zgodnie z grafikiem umieszczonym w internecie jak i w hallu pływalni, koło kasy, zajęcia Pilates powinny odbywać się w poniedziałki i środy o godz.18.00.
  W dniu 01.02.2016 (poniedziałek) o godz.18.00 dowiedziałam się, że zajęć Pilates nie ma, natomiast są prowadzone zajęcia typu „płaski brzuch” .
  W związku z powyższym proszę o wyjaśnienie w jakich terminach będą odbywać się opłacone przeze mnie z góry zajęcia Pilates,.

  Jolanta Foik tel.+48 695 918 583.

 2. Angelica

  Świetny basen

  Cena/Jakość
  Ogólne wrażenie
  Obsługa

  Bardzo fajne miejsce do pływania, duże tory, jest również basen płytki dla dzieci oraz jacuzzi. W gorące dni można popływać na basenie otwartym, na świeżym powietrzu – to ogromny plus. Pamiętam jak dawno temu, w podstawówce zaczęłam tam chodzić w ramach WFu… Do tej pory uwielbiam spędzać tam czas. Pływalnia jest na prawdę super, a ceny biletów nie są drogie.

 3. perlman

  Najfajniejszy basen w mieście

  Cena/Jakość
  Ogólne wrażenie
  Obsługa

  kto raz popływa na basenie 50 metrowym nie będzie chciał wrócić na 25 m. Dużo miejsca do pływania i szerokie tory. Czego chcieć więcej? Basen nie jest nowy i luksusów z Warszawianki nie ma co tu szukać, ale cena za wejście bardzo konkurencyjna.

 4. Destroy

  Mój ulubiony basen w Warszawie!

  Cena/Jakość
  Ogólne wrażenie
  Obsługa

  Długie tory do pływania, bez strachu, że na kogoś wpadniemy. Schludne, czyste miejsce, gdy się przychodzi troszkę później to można bez problemu popływać bez tłumów wokoło. Lubię tu przychodzić, świetne miejsce by się zrelaksować i odpocząć.

 5. arczi

  Bardzo dobry basen w bardzo dobrej cenie

  Cena/Jakość
  Ogólne wrażenie
  Obsługa

  Basen:
  Basen jest w naprawdę bardzodobrej cenie.
  Ponadto jest 10 torów po 50 metrów.
  Mimo gorszych warunków sanitarnych bije tym samym inne baseny na łeb na szyję.
  Można się rozpędzić i beztrosko popływać nie bojąc się że zaraz się na kogoś wpadnie, wpłynie się w korek albo odbije się głową od końca toru :)

  Warunki sanitarne są średnie w porównaniu z innymi nowszymi basenami aczkolwiek jest wiele natrysków które są zadbane, toaleta pozostaje troszkę do życzenia.

  Daję :
  5 za cenę jakość: Cena dobra długie i dużo torów. Ponadto są karnety które w każdej chwili jak coś wypadnie można zawiesić.
  5 za ogólne wrażenie bo mimo że sanitariaty są na 4 to liczba torów i ich długość jest na 6 jak nie 7 w porównaniu z innymi basenami.
  4.5 za obsługę bilet jest gdzie kupić karnet można zawiesić kurtkę gdzie odwiesić aczkolwiek czynny mógłby być do 2200 lub 2230.

 6. majorek

  Przyzwoity basen w normalnej cenie

  Cena/Jakość
  Ogólne wrażenie
  Obsługa

  Chodzę tam czasem na basen. Miejsce czyste i zadbane, chodź przydałby się lekki powiew nowości. Nie ma strasznego tłoku w tygodniu koło 18, więc można spokojnie popływać za normalne pieniądze.

Twoja opinia:


albo pisz jako gość:
 • (nie będzie opublikowany)
Klikni gwiazdki poniżej by dodać ocenę:
Cena/Jakość
Ogólne wrażenie
Obsługa