Park Śląski

Ulica: -
Miasto: Chorzów/ Katowice
Kod pocztowy: -
Telefon: -
www:
Mail:
Średnia ocena:
Średnie oceny (z 3 ocen)
Cena/Jakość
Ogólne wrażenie
Obsługa
Średnia ocena:

Informacje o klubie

Park, który znajduje się na granicy Katowic i Chorzowa to idealne miejsce do uprawiania sportów na świeżym powietrzu wśród zieleni. Przygotowano, odpowiednio oznaczono trasy dla biegaczy i rowerzystów.

Opinie użytkowników: 3

 1. mat

  BEZPIECZEŃSTWO w parku oceniam na ZERO gwiazdek

  Cena/Jakość
  Ogólne wrażenie
  Obsługa

  BEZPIECZEŃSTWO w parku oceniam na ZERO gwiazdek. Powód? Na terenie parku znajduje się stadnina koni TRIAL. W jej okolicy znajduje się m.in. boisko do piłki nożnej i huśtawki dla dzieci. Teren jest otwarty i ogólnodostępny. 10.07.2014 dwójka moich dzieci grała w badmintona na nieogrodzonym, nieoznaczonym jako wybieg dla koni boisku. W pewnym momencie ze stadniny został wypuszczony galopujący, 200 kilogramowy koń. Brakowało 0,5 metra do zabicia dzieci przez konia. Poprosiłem policję o pomoc w przymuszeniu zarządcy stadniny do ogrodzenia lub odpowiedniego oznaczenia terenu (chociażby tak jak w stadninie na Muchowcu). Policjanci, my i inni świadkowie zostaliśmy wyśmiani przez zarządcę stadniny, który miał świadomość niebezpieczeństwa, gdyż żona zarządcy tuż przed wypuszczeniem konia zabrała swojego kilkuletniego syna z boiska. Dziś kontaktowałem się z różnymi instytucjami utrzymywanymi z naszych podatków: straż miejska, sanepid, PIP, urząd miasta Chorzów, urząd marszałkowski. Wykonałem ze 30 telefonów z prośbą o pomoc w przymuszeniu zarządzającego lub właściciela do oznaczenia terenu aby ludzie mieli świadomość, że są na terenie stadniny. Wszystko na nic, nikt nic nie zrobi. Co innego jakby dziecko zginęło. Unikajcie tego miejsca.

 2. Anna

  Rolki, rower, bieganie

  Cena/Jakość
  Ogólne wrażenie
  Obsługa

  Wspaniałe miejsce do jeżdżenia na rolkach, dzięki odnowionym alejkom specjalnie przeznaczonym dla rolkarzy. Park świetnie nadaje się również do jazdy na rowerze, gdyż wyznaczona jest dość długa trasa rowerowa. Doskonałe miejsce dla ludzi lubiących biegać lub zwyczajnie spacerować. Jednym słowem – miejsce odpowiednie dla każdego :)

 3. Klaudia

  Najlepsze miejsce na rolki

  Cena/Jakość
  Ogólne wrażenie
  Obsługa

  Super miejsce do jazdy na rolkach, można pośmigać alejkami, dobrze utrzymane ścieżki, pozytywne wrażenia estetyczne – czasami trochę za dużo ludzi ale generalnie bardzo polecam :-)

Twoja opinia:


albo pisz jako gość:
 • (nie będzie opublikowany)
Klikni gwiazdki poniżej by dodać ocenę:
Cena/Jakość
Ogólne wrażenie
Obsługa