Piękny początek i 1000 złotych

Kategoria: Artykuły.
Ulica:
Miasto:
Kod pocztowy:
Telefon:
www:
Mail:
Średnia ocena:Nikt jeszcze nie ocenił- bądź pierwszy!
Średnie oceny (z 0 ocen)
Cena/JakośćNikt jeszcze nie ocenił- bądź pierwszy!
Ogólne wrażenieNikt jeszcze nie ocenił- bądź pierwszy!
ObsługaNikt jeszcze nie ocenił- bądź pierwszy!
Średnia ocena:Nikt jeszcze nie ocenił- bądź pierwszy!

Jak rozpoczną się Igrzyska w Londynie? Pięknie. Od piłkarskiego meczu kobiecych reprezentacji Wielkiej Brytanii i Nowej Zelandii. Przy okazji można wydać 1000 złotych.

Dwa dni przed ceremonią otwarcia, na stadionie w Cardiff sportowe zmagania rozpoczną kobiety. Czy to przypadek czy celowe działanie – pozostaje nam cieszyć się, że największą sportową imprezę świata otwiera właśnie kopnięcie piłki. I to wcale nie przez faceta. W końcu jest 36 dyscyplin.

Być może po pięknym początku media nareszcie zauważą kobiecą piłkę. Marzenie ściętej głowy? Co z tego. Warto mieć marzenia i wcale nie tylko takie, które prowadzą pod kołdrę. Bez marzeń byłoby… jak bez piłki.

Ps. Dobra rada: Jak wydać 1000 zł.

Możecie wydać 1000 złotych na chipsy, słodycze, alkohol lub papierosy, solarium, maseczki, kremy i olejki, bluzeczki, sweterki i spódniczki, a także na inne ważne rzeczy. Możecie też zobaczyć Najlepszą Piłkarkę Świata w Świątyni Futbolu.

Aby tak się stało należy: 31 lipca wylecieć z portu Warszawa-Modlin do Londynu (Stansted) i pojechać prosto do świątyni futbolu. Wejść na nowe Wembley i obejrzeć mecz, w którym Brazylijki zmierzą się z gospodyniami turnieju – Wielką Brytanią. Po meczu pojechać na Camden Park lub inne piękne miejsce, ochłonąć i bawić się do rana/lub wydać równowartość na nocleg. Nazajutrz pojechać na lotnisko (Londyn Stansted) i wrócić do Polski. London Calling!

Coudra – źródło pilkarki.com

Komentarze

komentarzy

Powered by Facebook Comments

Comments are closed.