Polska Szkoła Futbolu

Kategoria: Piłka nożna.
Ulica: Rybna 1A
Miasto: Warszawa, Ząbki
Kod pocztowy: 05-091
Telefon: 537 333 103
www:
Mail:
Średnia ocena:
Średnie oceny (z 2 ocen)
Cena/Jakość
Ogólne wrażenie
Obsługa
Średnia ocena:

Informacje o klubie

Każdy rodzic wie, jak ciężko jest podjąć decyzję o wyborze drogi treningu dla swojego dziecka. System szkoleniowy w Polsce nie jest jeszcze w pełni dopracowany i tak rozwinięty jak w Holandii, Hiszpanii czy Niemczech.

Powstanie PSF to efekt połączenia myśli trenerskiej i organizacyjnej. Doświadczenie ludzi, którzy zdecydowali się na otwarcie PSF w pracy szkoleniowej z dziećmi pozwala każdemu rodzicowi być przekonanym, że jego pociecha jest na właściwej ścieżce kariery sportowej. Początkowy rozwój dzieci jest w tym momencie pod pełną kontrolą, bo PSF wie w jaki sposób prowadzić właściwie trening i dbać o wychowanie młodego zawodnika. Cała kadra szkoleniowa umożliwi każdemu dziecku prawidłowy rozwój i zadba o bezpieczeństwo na zajęciach, a trenerzy i orgaznizatorzy są zawsze do Państwa dyspozycji.

Opinie użytkowników: 2

 1. Robert

  psf

  Cena/Jakość
  Ogólne wrażenie
  Obsługa

  Moje dziecko chodzi na treningi nie cały rok a już widać spore postępy w rozwoju umiejętności posługiwania się piłką i przeglądu boiska w trakcie gier treningowych. Główna zasługa w tym trenerów którzy mają w miarę możliwości indywidualne podejście mając pozytywne i spokojne nastawienie do nauki, to ważne ponieważ spotykałem sie z trenerami innych szkółek futbolu wyżywających się nawet emocjonalnie co moim zdaniem jest nie do zaakceptowania i niczemu nie służy. Podsumowując PSF stawia na profesjonalne pozytywne szkolenie budując pewność zdobytych umiejętności i wiedzy u dzieci co z pewnością zaprocentuję w dalszym rozwoju. Oczywiście można zawsze się do czegoś przyczepić np do zbyt małego udziału w turniejach czy ligach ale to tez się stopniowo zmienia na plus.

 2. Zbigniew Bielak

  Super miejsce dla młodych zawodników

  Cena/Jakość
  Ogólne wrażenie
  Obsługa

  Polecam wszystkim tą szkołę futbolu. Profesjonalne podejście i doskonała kadra zapewnia prawidłowy rozwój zawodników. Jeśli miałbym kolejne dziecko to na pewno poszłoby także do PSF.

Twoja opinia:


albo pisz jako gość:
 • (nie będzie opublikowany)
Klikni gwiazdki poniżej by dodać ocenę:
Cena/Jakość
Ogólne wrażenie
Obsługa