Pure fitness – galeria Kosmos

Ulica: Galeria Kosmos, ul. Okrzei 3
Miasto: Koszalin
Kod pocztowy: 75-950
Telefon: (94) 721 33 33
www:
Mail:
Średnia ocena:
Średnie oceny (z 4 ocen)
Cena/Jakość
Ogólne wrażenie
Obsługa
Średnia ocena:

Informacje o klubie

W klubie dostępne są różnorodne zajęcia grupowe m.in.: Zumba, Joga, Latino, Pure Fire, Pilates, Cycling, Brazylijskie Ju-Jitsu i wiele innych.Godziny otwarcia dogodne dla każdego gdyż klub jest otwarty od 6.30 – 22.30, a w weekendy od 8.00 – 21.00.

Opinie użytkowników: 4

 1. Marta

  nie

  Cena/Jakość
  Ogólne wrażenie
  Obsługa

  nikomu nie polecam korzystania z solarium!!!!!!!! lampy wieki nie wymieniane do tego brak czystości !!!!! zamiast płynu do dezynfekcji jakaś cuchnąca woda do tego samemu trzeba umyć tube. słaba wentylacja brak regulacji !!! brak muzyki w czasie opalania. panie natarczywe w proponowaniu usług mimo słowa NIE DZIEKUJE

 2. Marta

  takie sobie

  Cena/Jakość
  Ogólne wrażenie
  Obsługa

  Od pewnego czasu interesuję się fitnessem, dietą, dlatego chciałam wstąpic do klubu Pure Fitness w Koszalinie. Jakoby jestem osobą dośc skrupulatną podczas mojej pierwszej wizyty w klubie chciałam wypytac o wszystko recepcjonistkę, godziny otwarcia, kadre trenerów, maszyny, sauny itp. Niestety, trafiłam na arogancką, wręcz chamską recepcjonistkę, która nie chciała lub nie potrafiła odpowiedziec na zadane przeze mnie pytania. Na dodatek recepcjonistka nie utrzymywała ze mną kontaktu wzrokowego, zaś gdy przeszedł jakiś mężczyzna, automatycznie rozpinała uniform służbowy na biuście, prężąc się i robiąc dziwne miny. Po tej sytuacji, która wyprowadziła mnie właściwie z równowagi poprosiłam by na moje pytania odpowiedziała inna osoba znajdująca się na terenie pure. Po 15-20 minutach podeszła do mnie kolejna osoba, która chciała zaspokoic mój głód wiedzy na temat tego klubu. Ponownie osoba nie potrafiła odpowiedziec mi na większosc pytań, jednakże była mniej arogancka niż poprzednia. Na szczęście zapytałam czy mogę się sama rozejrzec po siłowni, otrzymałam zgodę na obejrzenie miejsca. Klub był utrzymany w nienagannym porządku. Wyposażenie siłowni jest bez zastrzeżeń, każdy może znaleźc cos dla siebie. Podsumowując, obsługa Pure pozostawia wiele do życzenia, tak niekompetentnych i aroganckich osób dawno nie widziałam, niektóre recepcjonistki zachowywały się jakby pomyliły branże. Cena jest przystępna, wyposażenie sal jest na wysokim poziomie. To chyba były jedyne pozytywy w trakcie całej wizyty na którą miałam przeznaczyc ok 30 min a zajęła mi ona ponad godzinę… nie polecam.

 3. Marta

  szkoda

  Cena/Jakość
  Ogólne wrażenie
  Obsługa

  osobiscie odradzam jest tam straszny lans co powoduje ,że żle się tam czułam .nie podoba mi się że siłownia nie ma odzielonego miejsca dla kobiet.gimnastyka odbywa się za oszklonymi drzwiami co krępuje ,bo niestety nie każdy jest rozmiarem ssssss.po wydaniu opini do pracowników i proszeniu aby do mnie wiecej nie dzwoniono w sprawie ofert nic z tego sobie nie zrobiła telefony sa nadal i natarczywe.wybrałam inny klub fitness i powinni to uszanować

 4. Marta

  Sialala

  Cena/Jakość
  Ogólne wrażenie
  Obsługa

  Chciałabym zacząć od negatywnych aspektów siłowni Pure Fitness. Otóż, jeśli jesteś kobietą, która posiada dość dużo wolnego czasu i chce chodzić na zajęcia fitness – nic nie skusi Cię równie bardzo jak oferta Pure we Włocławku. Wiele zajęć, każdy znajdzie coś dla siebie. Tylko niestety – jest pewien minus. W internecie zamieszczony jest plan zajęć/grafik. Zupełnie nie odzwierciedla on tego, co dzieje się w rzeczywistości. Zajęcia popołudniowe zazwyczaj przebiegają bezproblemowo, jednak nie powiem tego o porannych i około południowych, które są często odwoływane – bo jest za mało chętnych. Nie po to człowiek płaci, by takie zajęcia nie były potem przeprowadzane, bo brakuje 1 czy 2 osób. Zachowanie troszkę bez klasy. Jeśli chodzi o zajęcia – wszystkie są stosunkowo godne polecenia, prócz Step’a. Kto nie korzystał z innych siłowni, nie jest w stanie porównać, ale – układy są nudne, powtarzalne, może i męczące, ale mało urozmaicone. Brak strechingu choćby 5 minutowego na końcu było dla mnie również nowością. Oczywiście, obsługa jest świetna, wystrój perfekcyjny, a szatnie z saunami są odrobiną luksusu dla każdego. Jednak o dziwo – są pewne wady i to nie małe.

Twoja opinia:


albo pisz jako gość:
 • (nie będzie opublikowany)
Klikni gwiazdki poniżej by dodać ocenę:
Cena/Jakość
Ogólne wrażenie
Obsługa