Reebok Fitness Convention

Kategoria: Artykuły.
Ulica:
Miasto:
Kod pocztowy:
Telefon:
www:
Mail:
Średnia ocena:Nikt jeszcze nie ocenił- bądź pierwszy!
Średnie oceny (z 0 ocen)
Cena/JakośćNikt jeszcze nie ocenił- bądź pierwszy!
Ogólne wrażenieNikt jeszcze nie ocenił- bądź pierwszy!
ObsługaNikt jeszcze nie ocenił- bądź pierwszy!
Średnia ocena:Nikt jeszcze nie ocenił- bądź pierwszy!

Wielkie święto fitness już 26 i 27 października 2013w Warszawie

W ostatni weekend października w Warszawie odbędzie się Reebok Fitness Convention. Serdecznie zapraszamy wszystkich instruktorów oraz entuzjastów fitness z całej Polski do wzięcia udziału w tym niezwykłym wydarzeniu. Jesienna konwencja Reeboka będzie połączeniem wszystkich fitnessowych stylów, od stepu i tańca, po szeroko pojęty trening funkcjonalny.

Konwencja3-1

Reebok Fitness Convention to propozycja zarówno dla profesjonalistów, początkujących instruktorów, jak i dla wszystkich miłośników fitnessu z całego kraju.

Gośćmi specjalnymi konwencji będą sławy światowego fitnessu: Alessandro Oliveri (Włochy), Tom Woll (Niemcy), Julien Bosq (Francja) oraz Fredrik Andersson i Michael Steenhouwer (Szwecja)
z LesMills. Nie zabraknie również znakomitych lekcji przygotowanych przez kadrę szkoleniową Reebok University Poland.

Zajęcia będą odbywały się równolegle na dwóch salach – dużej hali oraz małej sali fitness. Na scenie głównej odbędą się m.in.: lekcje Reebok Dance, Reebok Total Body Choreography, Reebok Step, House is House, BODYCOMBAT, Reefunctional Training, GRIT Cardio, MTV Moves (Hip Hop), Stretching, Reebok Circuit Training, Reithouse Moves, Joga Fitness, Aerodance. Równocześnie będzie można wybrać się na warsztaty z Reebok Pilates Balance, Reebok Flow Dance, Reebok Functional Body Ball, Step ¾, Functional REP Reebok, GRIT Plyo, CXWORX, Reebok Expander Training, Reggaeton Dance, Reebok Ovoball Core, Reebok Easy Tone Step, Reebok Pilates Spine.
Dodatkową atrakcją będzie specjalna strefa medyczna – Reebok Medical Zone, a w niej m.in. maszyna Reebok Total Gym GTS, BioCardioMouse, możliwość pomiaru tkanki tłuszczowej, wagi, analiza stanu zdrowia, porady dietetyczne oraz fizjoterapeutyczne, a także masaż i refleksologia stóp. W sobotę o 9 rano odbędzie się wykład Reebok Medical Fitness na temat medycznej strony fitnessu, zaś w niedzielę o tej samej godzinie będzie można wziąć udział w warsztacie medycznym.

Reebok Fitness Convention towarzyszyć będą trzy imprezy otwarte dla mieszkańców dzielnicy Bielany oraz wszystkich miłośników sportu. W sobotę o godz. 18 odbędzie się Maraton Zumby,
a w niedzielne popołudnie Rajd Rowerowy oraz zajęciaNordicWalking w Lasku Bielańskim. Imprezy towarzyszące sąnieodpłatne. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc zapisy odbywają się poprzez stronę www.reebokuniversity.pl bądź pod mailem: dorota.krol@havas-se.com.

Podczas konwencji będzie można zaopatrzyć się w najnowszą kolekcję ubrań fitnessowych w specjalnym sklepiku Reeboka.

Te i inne atrakcje czekają pasjonatów fitness już 26 i 27 października w Centrum Rekreacyjno – Sportowym Dzielnicy Bielany przy ul. Lindego 20 w Warszawie.

Aby zapisać się na konwencję należy wypełnić formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie www.reebokuniversity.pl: http://www.reebokuniversity.pl/formularz-zgloszeniowy/3103 i dokonać odpowiedniej opłaty. Najnowsze informacje o imprezie pojawiają się regularnie na www.facebook.com/ReebokUniversity.

Partnerami Reebok Fitness Convention są: sport.pl, Magazyn Trainer, fit.pl, Urząd Dzielnicy Bielany m. st. Warszawy, Fitness Music Polska, Polska Federacja Nordic Walking, zumbateam.pl, sklep rowerowy.pl, Les Mills, Fizjokoncept, Oshee oraz Hotel Ibis.

O Reebok University Poland
Założony w 1993 roku Uniwersytet Reeboka ma na celu rozwój najbardziej efektywnych programów treningowych opartych na badaniach naukowych oraz wiedzy z biomechaniki i fizjologii. Reebok University (RU) jest organizacją, którą tworzy ponad 200 wyselekcjonowanych instruktorów fitness, zwanych Master Trenerami.
Programy autoryzowane przez RU opracowywane są we współpracy z ACSM (American College of Sports Medicine). Uniwersytet opracował m.in. Step Reebok, powszechnie stosowane narzędzie treningowe oraz szereg innych programów z urządzeniami, m. in. Reebok Core Board – kompleksowe urządzenie treningowe.
Reebok University otwarty jest na wszelkie trendy w światowym fitness i zajmuje się adaptacją wszelkich, często ekstremalnych programów do potrzeb bezpiecznego i efektywnego treningu. W ten sposób powstał program wykorzystujący sztuki walk wschodnich o nazwie Reebok MartialArts oraz program oparty na jodze Reebok FlexibleStrength.
Począwszy od 2001 roku Uniwersytet Reeboka szkoli wyselekcjonowanych polskich instruktorów, 12 z nich tworzy obecnie Reebok University. Kształcenie nowej kadry polskich instruktorów i prezenterów aerobiku oraz popularyzacja ruchu fitness w Polsce to główne cele Reebok University Poland. Profesjonalizm i doświadczenie polskich trenerów Reeboka, zdobyte w trakcie wielu lat pracy w najlepszych fitness klubach w Polsce, poprzez udział w konwencjach i szkoleniach w kraju i zagranica, m. in. I.F.A.A. oraz I.D.E.A., oraz gruntowne wykształcenie zdobyte w Akademii Wychowania Fizycznego, czynią Reebok University Poland wyjątkowo wartościową kuźnią młodych pasjonatów fitness.
Dewizą Reebok University jest uśmiech i pełny profesjonalizm. Motto szkoły to: Żyj pełnią życia. Rozpal w sobie iskierkę potencjału, a razem wzniecimy ogień. Nie chodzi bowiem o to, aby przejść przez życie. Chodzi o to, aby żyć z pasją i skupić się na swoich celach. Razem jesteśmy silniejsi. Live with Fire!

Więcej informacji:
Dorota Król
email: dorota.krol@havas-se.com
Tel.: 22 843 66 60
Agnieszka Ronge
email: agnieszka.ronge@havas-se.com
Tel.: 605 234 794

www.reebokuniversity.pl
Facebook: www.facebook.com/ReebokUniversi

Komentarze

komentarzy

Powered by Facebook Comments

Comments are closed.