Ulica: SMECZ, Siedliska 44 A
Miasto: Piaseczno
Kod pocztowy: 05-500
Telefon: 607 20 72 14
www: rhfitness.pl
Mail: biuro@rhfitness.pl
Średnia ocena:
Średnie oceny (z 6 ocen)
Cena/Jakość
Średnia ocena:

Informacje o klubie:

Nie żyjemy by trenować, trenujemy by lepiej żyć

Zdajemy sobie sprawę, że nie wszyscy wiedzą jak powinno się trenować, dlatego idea naszej pracy oparta jest na indywidualnym podejściu do klienta.

Nasza firma działa od 2007 r. na terenie Warszawy i okolic.

Zajmujemy się kompleksowym treningiem indywidualnym-modelowaniem sylwetki, ujędrnianiem i wzmacnianiem tężyzny fizycznej, a także pomagamy przygotowywać się do sezonu narciarskiego. Uczymy systematyczności i wytrwałości, bo bez tego ani rusz.

Nasi trenerzy mogą pomóc również w wyborze właściwej diety i suplementacji.

W codziennej pracy wykorzystujemy wieloletnie doświadczenie zdobyte podczas kariery zawodniczej oraz pracy w klubach fitness w USA. Posiadamy certyfikaty personalnego treningu IFPA oraz dyplomy z kursów i szkoleń niezbędnych do wykonywania zawodu trenera personalnego.

Treningi odbywają się w klimatyzowanej sali, a do ćwiczeń wykorzystujemy wielofunkcyjny sprzęt siłowy firmy Techno Gym, przeznaczony do wszechstronnego treningu.

Gwarantujemy komfortowe warunki i miłą kameralną atmosferę!

Opinie użytkowników: 6

 1. Basia

  super zmiany

  Cena/Jakość

  Dzięki treningom w RH Fitness z Hubertem Roszkiewiczem nie tylko udało mi się osiągnąć wymarzoną figurę, ale także ale także uporządkować swoje działania w logiczny układ i zrozumieć jak ważna jest prawidłowa dieta podczas ćwiczenia. Hubert intensywnie prowadzi treningi, ale jest tak miłą, wesołą i uroczą osobą, ze treningi przebiegają w super przyjemnej atmosferze, a po treningu mam te cudowne zakwasy….

 2. Tomek Szwed

  Potrafią zarazić pasją!

  Cena/Jakość

  Naprawdę niesamowite podejście do ćwiczeń i życia- potrafią pokazać jak żyć zdrowo, dbać o figurę i kondycję!

 3. Ola Łapczyńska

  SCHUDŁAM 10 KG W 4 MIEISĄCE

  Cena/Jakość

  Zaczęłam treningi w RH fitness w momencie kiedy uznałam że moja waga osiągnęła apogeum ;) i że sama sobie z tym wszystkim nie poradzę..do tego jeszcze związane z kiepskim wyglądem złe samopoczucie brak wiary w siebie itd..to wszystko razem sprawiło że postanowiłam umówić się na spotkanie z trenerem personalnym i trafiłam do Huberta. Efekty przyszły bardzo szybko, połączenie treningów z dietą ułożoną specjalnie dla mnie dało satysfakcjonujące efekty – schudłam 10kg w 4 miesiące. To był dla mnie ogromny sukces. Dodatkowo zaraziłam się od chłopaków bieganiem i od kwietnia trenuję jogging na świeżym powietrzu. Powoli przygotowuję się do półmaratonu :) osiągnęłam więcej niż się spodziewałam a to wszystko dzięki wiedzy trenerów oraz wsparciu jakiego mi udzielali podczas każdego treningu. Jeszcze raz dziękuję chłopaki:) Teraz jestem o wiele silniejsza fizycznie i psychicznie.
  A wszystkim, którzy się jeszcze zastanawiają mogę tylko powiedzieć żeby nie marnowali czasu na myślenie tylko skorzystali z pomocy trenerów RH FITNESS

 4. Paweł L.

  Treningi w RH Fitness zmieniły moje życie

  Cena/Jakość

  W ciągu ostatnich miesięcy ubyło mi kilogramów i lat, przybyło mięśni i siły. Nigdy wcześniej nie ćwiczyłem regularnie. Teraz – dzięki Robertowi i Hubertowi – szczerze polubiłem sport i nie zamierzam się z tej fascynacji wycofywać. Nie mogę doczekać się kolejnych treningów i kolejnych postępów. A gdyby tak… za jakiś czas…. przebiec maraton? To przestaje być niemożliwe.

 5. Paweł

  Niesamowite efekty

  Cena/Jakość

  W RH FITNESS są profesjonalni trenerzy, mają super podejście do osoby, a efekt jaki osiągnąłem jest również dla mnie wielkim zaskoczeniem. Składam wielkie podziękowania za to że RH Fitness odmienił moje życie, samopoczucie i wizerunek. Szczerze polecam i zapraszam wszystkich do wspólnych treningów. Jeszcze raz Dzięki

 6. Robert S.

  Zmienili moje życie!

  Cena/Jakość

  Dzięki RH Fitness nauczyłem się systematyczności w dążeniu do wyznaczonych celów, oni potrafili przekazać mi wiedzę, po której było mi bardzo łatwo osiągnąć mój cel. Cieszę się, że trafiłem na RH, nauczyłem się jak zadbać o siebie !

Twoja opinia:


albo pisz jako gość:
 • (nie będzie opublikowany)
Klikni gwiazdki poniżej by dodać ocenę:
Cena/Jakość