Stowarzyszenie Gimnastyczne Legia

Ulica: Umińskiego 11
Miasto: Warszawa
Kod pocztowy:
Telefon: 503 173 519
www:
Mail:
Średnia ocena:
Średnie oceny (z 3 ocen)
Cena/Jakość
Ogólne wrażenie
Obsługa
Średnia ocena:

Informacje o klubie

Stowarszyszenie Gimnastyczne Legia (SG Legia) jest obecnie największym klubem sportowym w Warszawie, trenującym dziewczynki w gimnastyce artystycznej.

Stowarzyszenie jest kontynuatorem działalności sekcji gimnastycznej dawnego klubu sportowego CWKS Legia (a samodzielnie działa od października 2008r) – i pragnie dorównać jego wielkim osiągnięciom.

Opinie użytkowników: 6

 1. Maria

  Promyczek Radości!

  Cena/Jakość
  Ogólne wrażenie
  Obsługa

  Taki był „wspaniały” i „prężny” ten „nowy zarząd”, że tylko PÓŁ ROKU dał sobie na przeżycie!!!! Szkoda tylko dzieci które tak ciężko pracowały i cieszyły się ze swoich osiągnięć,a NAM widzom zaś dawały ogromną RADOŚĆ i przyjemność w oklaskiwaniu ich umiejętności! Jednak nic nie dzieje się bez przyczyny! Komuś bardzo zależało na rozwaleniu tego co było! Przykro, że to wszystko jest robione kosztem niewinnych DZIECI I!! Jednak głowa do góry -”Feniks powstał z popiołu”, a jest taki Klub SG „LEGION -WARSZAWA” dla którego DZIECI są najważniejsze i TU w tym KLUBIE bije SERCE zadowolonych i radosnych wszystkich NASZYCH DZIECI ! :-)

 2. Laura

  Zmiana po czerwcu

  Witam poprzedników, jak miło czytac, że klub teraz prężnie działa i wykwalifikowana kadra trenerska opiekuje się dziećmi. Tylko podstawowe pytanie – dlaczego klub jest w rozpadzie ? Znowu Zarząd zawinił ???
  Może to nie tylko problem tych osób ???
  Poprzedni Zarząd przeniósł swoje dzieci (które nie miały takich świetnych warunków o których pisali poprzednicy) do innego klubu i tam odnoszą sukcesy w przyjaznej atmosferze.
  pozdrawiam
  Laura

 3. Maria

  Z Przykrością...

  SG -Legia sama się rozłożyła na łopatki! Zachłanność ludzka żeby miała skrzydła to fruwała by jak gołębica!

 4. Bachna

  POLECAM

  Cena/Jakość
  Ogólne wrażenie
  Obsługa

  Swietna kadra, pelna poswiecen dla dziewczynek, zawodniczki maja duze sukcesy na zawodach krajowych i zagranicznych. Na szczescie w czerwcu 2013 , zmienil sie zarzad.

 5. gość

  Tytuł opinii...

  Cena/Jakość
  Ogólne wrażenie
  Obsługa

  Nie polecam,
  W stowarzyszeniu panuje bałagan. Profesjonalnie trenowane są tylko dzieci rodziców będących w zarządzie i ich znajomych, te dziewczynki mają też lepsze warunki do trenowania. Klub idzie na ilość nie na jakość prowadząc nabory nie mając mocy przerobowych. Na salach treningowych panuje tłok dziewczynki ćwiczą jedna na drugiej. Tu dobro dzieci się nie liczy poza poszczególnymi jednostkami. Nie mówiąc o bałaganie braku przepływu informacji i kłótniach na korytarzu. Zresztą sam wiceprezes twierdzi że to co nie dotyczy jego córki nie bardzo go interesuje. Jedynym filarem klubu jest naprawdę profesjonalna kadra trenerska, która przy lepszym funkcjonowaniu całości sprawiłaby że klub by odnosił duże sukcesy.

 6. Brad P.

  Bardzo przyjemne miejsce, z profesjonalną obsługą.

Twoja opinia:


albo pisz jako gość:
 • (nie będzie opublikowany)
Klikni gwiazdki poniżej by dodać ocenę:
Cena/Jakość
Ogólne wrażenie
Obsługa