Szkoła Tańca Zbyszka Wardyńskiego

Kategoria: Taniec.
Ulica: ul. Polna 5
Miasto: Warszawa, Śródmieście
Kod pocztowy: 00-625
Telefon: 22 825 94 96
www:
Mail:
Średnia ocena:
Średnie oceny (z 2 ocen)
Cena/Jakość
Ogólne wrażenie
Obsługa
Średnia ocena:

Opinie użytkowników: 2

 1. Adam

  W zdrowym ciele, elegancki taniec

  Cena/Jakość
  Ogólne wrażenie
  Obsługa

  Witam. Nikogo tu dawno nie było więc tym bardziej warto się pozytywnie wpisać:)
  Od kilku miesięcy uczęszczamy z żoną na kurs tańca do Szkoły Zbyszka Wardyńskiego. To czego nauczymy się na lekcjach wprowadzamy z powodzeniem w nasze „życie po godzinach”. Powolutku, w miłej atmosferze zdobywamy umiejętności pod czujnym i profesjonalnym okiem Zbyszka, który rzeczywiście potrafi przekazać nam wiedzę o tym, jak należy postępować z ciałem swoim i partnerki na parkiecie. Szkoła z pewnością dla średnio- i zaawansowanych wiekiem, ale także dla tych trochę młodszych.
  Długo szukaliśmy i w końcu trafiliśmy na Polną 5. To był strzał w 10tkę! Serdecznie polecamy udział w tych zajęciach i zachęcamy wszystkich chcących zgrać się ze sobą w tańcu:)

 2. corin

  szkola na piątkę

  Cena/Jakość
  Ogólne wrażenie
  Obsługa

  Jako że taniec ,to moja ulubiona rozrywka na wszelkiego rodzaju kursy tańca – czy solo czy w parach- chodzę od kilkunastu lat. Stwierdzam z pełną odpowiedzialnością, że najszybciej i najbardziej profesjonalnie uczy tańczyć Pan Zbyszek Wardyński. Nigdzie nie spotkałam się z taką metodologią nauczania oraz nigdy wcześniej nie widziałam , żeby przysłowiowe drewna (przykładem jest mój mąż) tak szybko nauczyły się tańczyć. Polecam!

Twoja opinia:


albo pisz jako gość:
 • (nie będzie opublikowany)
Klikni gwiazdki poniżej by dodać ocenę:
Cena/Jakość
Ogólne wrażenie
Obsługa